دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397
سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 12:39

اطلاعیه شماره 20-95

مجمع عمومی عادی سالانه کانون 24 بهمن ماه برگزار می شود


با خرسندی به اطلاع می رسانیم با همت همکاران شما در کانون، برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه در دوره منتهی به 1395/09/24 برای روز یکشنبه 24 بهمن ماه آینده برنامه ریزی شده و امیدواریم از این پس این نشست را تا زمانی که دوره مالی کانون تا آخر آذرماه باشد، در فاصله زمانی دی تا اول اسفند برگزار کنیم.
همان طور که مطلعید ماده 14 اساسنامه کانون برای رسمیت یافتن مجمع حضور اکثریت اعضای دارای حق رأی را الزامی می داند بنابراین لازم است اعضای محترم پیش از حضور در مجمع از وضعیت اعتبار عضویت خود آگاهی داشته باشند.
شایسته یادآوری است که تعریف کانون از اعضای دارای حق رأی آن دسته از اعضای کانون هستند که حق عضویت خود را پرداخت کرده و گواهینامه رتبه بندی آنان در سال 95 معتبر باشد.
همچنین به اطلاع همه اعضای محترم می رسانیم که نشست 24 بهمن ماه امسال در دو بخش مجمع عمومی و آیین پاسداشت همراهان کانون برگزار می شود. لازم به یادآوری است که در بخش نخست ( مجمع عمومی ) که از ساعت 15 برگزار می شود صِرفاً از اعضای دارای حق رأی دعوت به عمل خواهد آمد اما برای بخش دوم نشست ( آیین پاسداشت همراهان کانون) که با حضور مسئولان اقتصادی و تعدادی از مدیران عامل بانک ها از ساعت 17 آغاز می شود کتباً از اعضای محترمی که به هر دلیل اعتبار گواهینامه خود را برای سال 95 تمدید نکرده اند نیز برای شرکت در این مراسم دعوت خواهد شد.
اعضای محترم مستحضر باشند که افزون بر آگاهی حاضر، اطلاع رسانی برگزاری مجمع عمومی و آیین پاسداشت همکاران پیشاپیش از طریق تارنما و کانال تلگرامی کانون انجام خواهد شد، ضمن آنکه آگهی دعوت به سنت هرسال در فاصله زمانی قانون در روزنامه دنیای اقتصاد درج و از راه ارسال پیامک های تلفنی نیز به آگاهی خواهد رسید.
مکان : تهران – بزرگراه حکیم، بلوار آزادگان، خیابان 24 غربی، مجموعه فرهنگی ورزشی میلاد

ورود اعضا