دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 13:24

اطلاعیه 1-96

شرایط مشارکت در غرفه کانون در نمایشگاه کیش اینوکس 2017 

نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی 8 تا 11 آبان ماه سال جاری در منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی بر اساس سیاست های توسعه بازار در نظر دارد، علاوه بر حضور در نمایشگاه، , پنلی با عنوان " یافته ها و رویکردهای تأمین منابع مالی خارجی بر اساس تجربیات بخش خصوصی" برای معرفی هر چه بیشتر توانمندی های مشاوران عضو برگزار کند.
از اعضای محترم دارای رتبه معتبر که به استفاده از فرصت تبلیغی پیش رو برای معرفی حوزه خدماتی شرکت متبوع خویش، با حضور در غرفه مشترک کانون متمایل هستند، تقاضا داریم مراتب را جهت هماهنگی های بیشتر با واحد روابط عمومی تا تاریخ 15 مهر ماه طی نامه ای به کانون اعلام نمایند.
تعرفه همراهی با کانون در نمایشگاه یاد شده، فهرست خدمات تعهدی کانون به همراهان و شرایط مربوط عبارت است از :
• شرکتهایی که تا تاریخ 15 مهر ماه آمادگی و خود را برای پذیرش همراهی های سه گانه، کتبی به دبیرخانه کانون اعلام کنند از تخفیف 10 درصدی برخوردار خواهند بود.
• کانون می تواند برای شرکتهایی که به موقع نسبت به ارائه لیست همکاران خود و پرداخت نقدی هزینه ها اقدام کنند، در زمینه رزرو بلیط و اقامت اقدام کند.
• کارشناسان حاضر در غرفه می توانند در کانتر اختصاصی شرکت خود برای شرکت متبوع بازاریابی کنند.
• تهیه کلیپ ( 2 دقیقه ای ) بر عهده شرکتهای همراه کامل است و کانون تجهیزات نمایش و برنامه مربوط را تأمین خواهد کرد.
• با توجه به زمان بَر بودن کار طراحی بروشور ، شرکتهای همراه متعهد خواهند بود که دقیقا تا تاریخی مه متعاقبا اعلام خواهد شد، نسبت به ارائه اطلاعات و اقلام مورد نیاز اقدام کنند.
• با توجه به لزوم تأمین بموقع هزینه های پیش بینی شده، شرکتهای همراه می باید بلافاصله پس از اعلام آمادگی، نسبت به واریز مبلغ مشخص شده اقدام کنند.

جدول خدمات تعهدی کانون در قبال همراهان در فرمت PDF پیوست است. 

ورود اعضا