سه شنبه, 28 دی 1395
همایش‌ها - نمایشگاه‌ها

همایش‌ها - نمایشگاه‌ها (49)

طبقه بندی های زیرمجموعه

همایش‌های داخلی ۱

همایش‌های داخلی ۱ (0)

توضیحات لازم برای این مجموعه

مشاهده موارد...
مطرح شدن یک برند در سطح جهانی و پیشتازی آن در عرصه بین المللی از جمله چشم اندازهای کلیدی بسیاری از کسب و کار ها محسوب می شود. با حضور برندهای بین المللی در ایران، شرکت های ایرانی باید برندسازی خود را در سطح برندهای بین المللی انجام داده تا بتوانند در بازار رقابتی، پیروز میدان باشند.
ششمین همایش آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی با شعار مدیریت منابع انسانی در دهه آینده پنجشنبه 5 اسفندماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی نیایش برگزار خواهد شد. علاقه مندان به آدرس www.hap-co.org مراجعه فرمایند.
کارگاه آموزشی اعتبارات اسنادی(LC) پیشرفته و قراردادهای بین المللی دی ماه 95 با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و مرکز آموزش اتاق بازرگانی برگزار می شود. شرکت کنندگان در کارگاه مزبور به صورت مبسوط با موضوعاتی چون اعتبار اسنادی، قراردادهای توزیع و اوصل و وقواعد قراردادهای فروش بین المللی آشنا خواهند شد. علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر به آدرس https://evand.ir  مراجعه کنند.
»موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان« برگزار می کند:
نخستین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی و مشاوره ای ایران 2017 ices-expo  از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می شود. 
نخستین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ایران از تاریخ 13 الی 16 بهمن سال جاری در بوستان گفتگو برگزار می شود. نمایشگاه مذکور در حوزه خدمات پیمانکاری ، معماری، آب و فاضلاب، نفت و گاز، راه سازی، مدیریت پروژه، مدیریت بنادر و...با مشارکت شرکت هایی در زمینه فنی و مهندسی، مشاوره و پروژه از کشورهای اروپایی و آسیایی و با همکاری اتاق های بازرگانی به برگزاری همایش و سمینار و کارگاه های جانبی در حاشیه نمایشگاه می پردازد.  علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به آدرس www.ices-expo.com مراجعه فرمایند.
دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروزه 24 و 25 بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد. تمرکز این کنفرانس که بزرگترین گردهمایی سالانه مدیران و متخصصان مدیریت پروژه کشور است،بر موضوعات تخصصی و کاربردی مدیریت پروژه و چالش های سازمان محور است کنفرانس دوازدهم در قالب های کارگاه آموزشی، سخنرانی، مقالات پژوهشی و تجارب مدیران پروژه طراحی شده است. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای کنفرانس به آدرس www.iipmc.com مراجعه فرمایند.  
نخستین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس ، بیمه و فرصتهای سرمایه گذاری در مشهد از تاریخ 29 دی الی 2 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاههای مشهد برگزار می شود.
چهارمین همایش ارزیابی عملکرد مدیران روز چهارشنه 22 دی ماه در محل مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.
چهاردهمین کنفرانس بین المللی مدیریت 6 تا 8 دی ماه برگزار می شود. تلاش برگزار کنندگان برای این است که با رویکردی یکپارچه و در یک برنامه فشرده سه روزه نیازهای آموزشی عمومی و تخصصی مدیران را برطرف سازند. محور اصلی کنفرانس چهاردهم ارتقای نظام های مدیریتی در سازمان های ایرانی همسو با اقتصاد درون زا و برون گراست. علاقه مندان می توانند به آدرس www.irimc.com مراجعه نمایند.
صفحه1 از5

ورود اعضا