یکشنبه, 27 اسفند 1396
همایش‌ها - نمایشگاه‌ها

همایش‌ها - نمایشگاه‌ها (65)

طبقه بندی های زیرمجموعه

همایش‌های داخلی ۱

همایش‌های داخلی ۱ (0)

توضیحات لازم برای این مجموعه

مشاهده موارد...
هشتمین دوره همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار، ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه در مرکز همایش بین‌المللی صدا و سیما در تهران برگزار می‌شود. «توسعه متوازن فولاد و سنگ آهن در افق ۱۴۰۴»، «تولید فولاد باکیفیت صادرات محور تکنولوژی نوین، کیفیت و… »، «تامین مالی در صنعت فولاد»، «عوامل موثر بر قیمت تمام شده و بهینه‌سازی آن» و «فرصت‌ها و تهدیدهای خصوصی‌سازی صنعت فولاد» از جمله محورهای پیشنهادی این همایش است.
به منظور استفاده از حداکثر توان بخش خصوصی صنعت نفت ایران؛ افزایش سرمایه گذاری ها و توسعه صادرات کالا و خدمات نفتی، سومین کنفرانس بین المللی نفت_ ایران 2018 همزمان با چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی سوم و چهارم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود.
سمینار بیمه تأمین اجتماعی و مالیات در پیمان ها 16 آبان در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. در این سمینار دکتر علیرضا فلاح میرزایی، دکتر محسن ریاضی، دکتر امید امیری در مورد انواع روض های انعقاد قرارداد، چگونگی معافیت از ضرایب بیمه، مراجع رسیدگی و فرایند اعتراض به بدهی اعلامی قراردادهای پیمانکاری و کارفرمایی و ... سخن خواهند گفت.علاقه مندان برای کسب الاعات بیشتر با شمار تلفن 66536911 تماس حاصل فرمایند.
گروه مطالعات نظام پيمانکاري در نظر دارد به منظور ارتقاي سطح دانش و تجربه مديران و کارشناسان شرکت ­هاي پروژه محور و با هدف جلوگیری از ایجاد ادعا در شرایط پیمان و نیز آشنایی با قوانین و مقررات بیمه و مالیات، سمينار تخصصي "شرح و تفسیر مواد مهم شرایط عمومی پیمان 4311 و شرایط عمومی فیدیک EPC" ـ 15 را روز آبان 96برگزار کند.
دومین سمینار قانون تأمین اجتماعی 10 آبان ماه در سالن وزارت کار برگزار خواهد شد. محورهای سمینار: روش های اخذ معافیت از ضرایب بیمه ای در قراردادها اصلاحیه دستورالعمل حق بیمه پیمانکاران و مهندسین مشاور ضرایب بیمه ای قراردادهای P.C و E.P.C با شرکت های بزرگ چونگی اخذ مفاصا حساب علاقه مندان به شرکت در سمینار با شماره تلفن 66907323 تماس حاصل فرمایند.
موسسه فناوری و مطالعات راهبردی بینا با تأکید بر اصول حرفه ای تنظیم قراردادها و به کارگیری تجارب عملی ، تحلیل و نظارت بر انواع قرارداد، سمینار مدیریت مؤثر بر قراردادها را برگزار می کند.
سازمان های دولتی و خصوصی با برگزاری نشست های تخصصی حضوری پررنگ در نهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خواهند داشت.
سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه در تاریخ 7و 8 بهمن ماه برگزار خواهد شد. به همین منظور از مدیران محترم شرکت ها دعوت به عمل می آید تجربیات مدیریتی با محور: مدیریت استراتژیک پروژه برآورد منابع و هزینه های پروژه سازمان و تیم پروژه طراحی، پیاده سازی و ممیزی سیستم مدیریت پروژه برنامه ریزی و کنترل زمان، هزینه و پیشرفت کار یکپارچه سازی سیستم مدیریت پروژه مدیریت قرارداد، ادعاها و اختلافات سیستم اطلاعات مدیریت پروژه را تا تاریخ 15 مهرماه از طریق تارنمای کنفرانس به نشانی www.iipmc.com به دبیرخانه ارائه نمایید. هدف از این بخش، مستندسازی و تبادل تجربیات کاربردی…
گروه مطالعات نظام پیمانکاری 9 عنوان کارگاه تخصصی دوره حرفه ای مدیریت قرارداد برگزار می کند
قزوین-ایرنا-نخستین نمایشگاه تخصصی بانک،بیمه،بورس و فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین چهارشنبه شب برپا شد.
صفحه1 از7

ورود اعضا