دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396
همایش‌ها - نمایشگاه‌ها

همایش‌ها - نمایشگاه‌ها (53)

طبقه بندی های زیرمجموعه

همایش‌های داخلی ۱

همایش‌های داخلی ۱ (0)

توضیحات لازم برای این مجموعه

مشاهده موارد...
مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی از جمله حامیان و مشارکت کنندگان این اجلاس به شمار میروند که قرار است در پایان این مراسم از واحدهای نمونه در حوزه مشتری مداری تجلیل به عمل آید.
گروه مطالعات نظام پیمانکاری کارگاه های آموزشی قرارداد ساخت(کتاب قرمز فیدیک) قرارداد طرح و ساخت( کتاب زرد فیدیک) و قرارداد مهندسی، تدارکات کالا، ساخت/ کلید گردان(کتاب نقره ای فیدیک) را در روزهای 9، 10 و 11 اسفند ماه سال جاری برگزار می کند.علاقه مندان جهت ثبت نام با شماره تلفن های 22911556 و 66530311 تماس حاصل فرمایند.
گروه مطالعات نظام پیمانکاری کارگاه آموزشی «اعتبارات اسنادي کاربردي پيشرفته(LC)» را چهارشنبه 20 بهمن 95، در دانشگاه تهران برگزار می کند .
همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال 96 دوشنبه 9 اسفند در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. این همایش در سه پنلِ تصویر اقتصاد ایران و جهان در سال پیش رو، چشم اداز بازار پول و سرمایه و رکود یا رونق بازار مسکن از سوی موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان برگزار می شود.علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88611819 داخلی 139 تماس بگیرند و یا به آدرس تارنمای همایش www.eventiranian.ir  مراجعه فرمایند.
مطرح شدن یک برند در سطح جهانی و پیشتازی آن در عرصه بین المللی از جمله چشم اندازهای کلیدی بسیاری از کسب و کار ها محسوب می شود. با حضور برندهای بین المللی در ایران، شرکت های ایرانی باید برندسازی خود را در سطح برندهای بین المللی انجام داده تا بتوانند در بازار رقابتی، پیروز میدان باشند.
ششمین همایش آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی با شعار مدیریت منابع انسانی در دهه آینده پنجشنبه 5 اسفندماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی نیایش برگزار خواهد شد. علاقه مندان به آدرس www.hap-co.org مراجعه فرمایند.
کارگاه آموزشی اعتبارات اسنادی(LC) پیشرفته و قراردادهای بین المللی دی ماه 95 با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و مرکز آموزش اتاق بازرگانی برگزار می شود. شرکت کنندگان در کارگاه مزبور به صورت مبسوط با موضوعاتی چون اعتبار اسنادی، قراردادهای توزیع و اوصل و وقواعد قراردادهای فروش بین المللی آشنا خواهند شد. علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر به آدرس https://evand.ir  مراجعه کنند.
»موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان« برگزار می کند:
نخستین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی و مشاوره ای ایران 2017 ices-expo  از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می شود. 
نخستین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ایران از تاریخ 13 الی 16 بهمن سال جاری در بوستان گفتگو برگزار می شود. نمایشگاه مذکور در حوزه خدمات پیمانکاری ، معماری، آب و فاضلاب، نفت و گاز، راه سازی، مدیریت پروژه، مدیریت بنادر و...با مشارکت شرکت هایی در زمینه فنی و مهندسی، مشاوره و پروژه از کشورهای اروپایی و آسیایی و با همکاری اتاق های بازرگانی به برگزاری همایش و سمینار و کارگاه های جانبی در حاشیه نمایشگاه می پردازد.  علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به آدرس www.ices-expo.com مراجعه فرمایند.
صفحه1 از6

ورود اعضا