یکشنبه, 27 اسفند 1396
اخبار کانون

اخبار کانون (119)

ای بهار  ای بهار  ای بهار                  تو پرنده‌ات رها بنفشه‌ات به بار می‌وزی پر از ترانه می‌رسی پر از نگار هر کجا که رهگذار توست شاخه‌های ارغوان شکوفه‌ریز خوشه‌ی اقاقیا ستاره بار
مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران ، در پی ممیزی انجام شده ، مؤسسه مالی و سرمایه گذاری پارسیان فردا – عضو کانون مشاوران – را به عنوان یکصد برَند برتر و ارزش آفرین سال 1396 کشور شناخت
بیمه های اتکایی می توانند جانشین مناسبی برای ضمانت های رایج بانکی باشند.
تفاهم نامه همکاری بین کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی و پست بانک ایران امضا شد. از آنجا که پست بانک حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مولد و مورد نیاز توسعه اقتصادی کشور را از وظایف ذاتی خود می‌داند و کانون نیز به پشتوانه‌ی توانمندی اعضای خود و از طریق ارائه خدمات تخصصی ایشان، می‌تواند با مشارکت در انجام مطالعات امکان‌سنجی و نظارت بر مصرف تسهیلات بانک را در رسیدن به این بخش از اهداف خود یاری رساند، تفاهم‌نامه همکاری دو نهاد در 4 ماده و 1 تبصره به امضاء رسید.هدف بانک از انعقاد این تفاهم‌نامه، تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات با کسب…
سومین هم اندیشی با حضور شرکت های مشاورین صنعت خدمات ارژوان، فن آوران آرتا طرح سولان، داریک نوین سرزمین پارس، مهندسی کاوش کانسار، مهندسی پر آور، مهندسی تانا انرژی بین الملل و شباهنگ برکت چهارشنبه 29 آذر در سالن جلسات کانون برگزار شد.
رئیس شورای عالی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی از به کار بستن راهکارهایی خبر داد که بر مبنای آن، تامین مالی از منابع خارجی، بدون تضمین دولت صورت می گیرد.
کارشناس ارشد نظام بانکی با بیان اینکه بانکهای درجه یک دنیا هنوز هم با ایران کار نمی‌کنند؛ گفت: مشکلات نقل و انتقال پول هنوز فراهم نشده است.
یک مشاور تامین مالی بین‌المللی با بیان اینکه بسیاری از شرکت‌ها درک دقیقی از جذب سرمایه خارجی و آماده‌سازی بسترهای لازم برای آن ندارند، گفت:برخی پول می‌دهند توجیه فنی برای طرح‌هایشان بنویسند.
رئیس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری، ضمن اعلام آمادگی این نهاد برای مرکزیت خدمات مشاوره سرمایه گذاری خارجی، گفت: توانایی جذب هزار میلیارد دلار سرمایه خارجی در اقتصاد ایران وجود دارد.
در سیزدهمین نشست کارگروه رسانه ، با هدف معرفی مرکز توسعه خدمات مشاوره سرمایه گذاری خارجی کانون، برای برگزاری یک کنفرانس خبری تصمیم گیری شد.
صفحه1 از12

ورود اعضا