پنج شنبه, 30 شهریور 1396
اخبار کانون

اخبار کانون (106)

هم اندیشی تخصصی "چالش های تأمین ارزی از منابع بین المللی برای بخش خصوصی" صبح دوشنبه در سالن جلسات کانون برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری بین کانون و منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، صبح چهارشنبه 15 شهریور ماه امضاء شد.
سومین نشست هم اندیشی با اعضا در هفته جاری با حضور نمایندگان شرکت های خدمات مهندسی برق مشانیر، طرح و اجرای کاسون، گروه بین المللی ره شهر، مشاوره و ساخت طرح افرینش عمران، مهندسان مشاور برنامه ریزی چشم انداز سامان و گروه آداب دانان برگزار شد.
دومین جلسه هم اندیشی اعضاء در سال 96 یکشنبه 15 مرداد ، بر مبنای دغدغه ارتقای جایگاه کانون با حضور رییس شورای عالی، دبیرکل و نمایندگان شرکت های اعتماد گستر صنعت هرمزگان، کاوشگران بهره وری پویای پارس، سپر بیکران پارسیان، آماتیس رابین، دیدگاهان نوین، رایکا صنعت پاسارگاد، مهندسی فن آور معادن و فلزات و مهندسی فولاد مبارکه مهر جی برگزار شد.
مسئولین کانون به دعوت بانک ملت به منظور بهبود و تقویت تعامل با سیستم بانکی از طریق ایجاد اطمینان از صحت برآوردها و بررسی های فنی، اقتصادی و مالی طرح ها در دیداری با نمایندگان آن بانک به بررسی نقاط همکاری پرداختند.
پانزدهمین جلسه کمیسیون ظرفیت سازی و توسعه بازار در محل کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی برگزار شد.
با توجه به برونسپاری مطالعات امکان سنجی طرح های کشاورزی از سوی این بانک، که پیشتر طی نامه شماره 806/402/52 مورخ 19/10/95 به کلیه شعبه های بانک کشاورزی در کلیه استان ها ابلاغ شده است،
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017) 26 الی 29 فروردین 1396 برابر با 15 الی 18 آپریل 2017، در نمایشگاه بین المللی تهران در حالی برگزار شد که به یک برند بین المللی تبدیل شده است.
تنی چند از مسئولین کانون با حضور در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از دکتر علی اصغر ابوالحسنی هستیانی به پاس خدمات وی در سمت معاون وقت بانک و بیمه وزارت اقتصاد و دارایی، قدردانی کردند.
در پی اصلاح سیستم و نرم افزار ارزیابی و رتبه بندی آن دسته از اعضای کانون که در یک یا چند رسته جدید فعالیت می کنند، کانون از شرکت های یاد شده خواست تا نسبت به ثبت اطلاعات و مشخصات طرح ها و قراردادها، مدارک و مجوز ها و سایر اطلاعات مرتبط با فعالیت آن شرکت ها در رسته های جدید، در سامانه رتبه بندی کانون اقدام کنند.
صفحه1 از11

ورود اعضا