یکشنبه, 28 آبان 1396
اخبار کانون

اخبار کانون (114)

رئیس شورای عالی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی از به کار بستن راهکارهایی خبر داد که بر مبنای آن، تامین مالی از منابع خارجی، بدون تضمین دولت صورت می گیرد.
کارشناس ارشد نظام بانکی با بیان اینکه بانکهای درجه یک دنیا هنوز هم با ایران کار نمی‌کنند؛ گفت: مشکلات نقل و انتقال پول هنوز فراهم نشده است.
یک مشاور تامین مالی بین‌المللی با بیان اینکه بسیاری از شرکت‌ها درک دقیقی از جذب سرمایه خارجی و آماده‌سازی بسترهای لازم برای آن ندارند، گفت:برخی پول می‌دهند توجیه فنی برای طرح‌هایشان بنویسند.
رئیس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری، ضمن اعلام آمادگی این نهاد برای مرکزیت خدمات مشاوره سرمایه گذاری خارجی، گفت: توانایی جذب هزار میلیارد دلار سرمایه خارجی در اقتصاد ایران وجود دارد.
در سیزدهمین نشست کارگروه رسانه ، با هدف معرفی مرکز توسعه خدمات مشاوره سرمایه گذاری خارجی کانون، برای برگزاری یک کنفرانس خبری تصمیم گیری شد.
دوازدهمین جلسه کارگروه رسانه در سال جاری به بررسی جزییات اجرایی نشست تخصصی کانون، با عنوان "تأمبن منابع مالی خارجی برای بخش خصوصی" اختصاص یافت.
کیفیت حضور کانون در نمایشگاه کیش اینوکس 2017 و پنل تخصصی کانون در حاشیه برگزاری نمایشگاه ، در نشست صبح امروز کارگروه رسانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
کیفیت حضور کانون در نمایشگاه کیش اینوکس 2017 و پنل تخصصی کانون در حاشیه برگزاری نمایشگاه ، در نشست صبح امروز کارگروه رسانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
هم اندیشی تخصصی "چالش های تأمین ارزی از منابع بین المللی برای بخش خصوصی" صبح دوشنبه در سالن جلسات کانون برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری بین کانون و منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، صبح چهارشنبه 15 شهریور ماه امضاء شد.
صفحه1 از12

ورود اعضا