پنج شنبه, 03 فروردين 1396
اخبار کانون

اخبار کانون (98)

تنی چند از مسئولین کانون با حضور در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از دکتر علی اصغر ابوالحسنی هستیانی به پاس خدمات وی در سمت معاون وقت بانک و بیمه وزارت اقتصاد و دارایی، قدردانی کردند.
در پی اصلاح سیستم و نرم افزار ارزیابی و رتبه بندی آن دسته از اعضای کانون که در یک یا چند رسته جدید فعالیت می کنند، کانون از شرکت های یاد شده خواست تا نسبت به ثبت اطلاعات و مشخصات طرح ها و قراردادها، مدارک و مجوز ها و سایر اطلاعات مرتبط با فعالیت آن شرکت ها در رسته های جدید، در سامانه رتبه بندی کانون اقدام کنند.
  صبح امروز با حضور دو تن از اعضای شورای عالی در دفتر معاونت اقتصادی و بانکی بانک پاسارگاد از زحمات و همراهی آقای محمدرضا حاجیان در زمان عضویت در هیأت عالی نظارت کانون، قدردانی شد.
اداره کل اعتبارات و هدایت سرمایه گذاری بانک کشاورزی، شعب این بانک را به رعایت ضوابط جاری بانک در زمینه برون سپاری طرح های امکان سنجی و استفاده از خدمات شرکت های مجاز ( مشاوران عضو کانون ) موظف کرد.
مجمع عمومی عادی سالانه کانون که به دعوت رییس شورای عالی روز یکشنبه 24 بهمن ماه تشکیل شد عملکرد نخستین سال فعالیت شورای عالی چهارم ( دوره منتهی به پایان آذرماه 95 ) را تأیید و برنامه و بودجه پیشنهادی برای سال 96 را تصویب کرد.
  افخمي مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : اندیشه جهانی و نوآوری در کار دو عامل اصلی موفقیت شرکت های مشاوره ای بزرگ جهان است و رعايت و به كار بردن اين دو عامل موفقيت و روند رو به رشد شركتهاي مشاوره اي را تضمين مي كند.
به مناسبت آغاز دهمین سالگرد تأسیس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی جشن همراهان تحول(جهت) با حضور دکتر سید حمید پورمحمدی معاون توسعه امور تولیدی سازمان برنامه و بودجه، مهندس علی اشرف افخمی و حسین عسگری مدیرعامل و عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن، مهندس احمد پورفلاح مشاور عالی اتاق ایران، دکتر شیروی و حبیبی مدیرکل دفتر ماشین آلات و تجهیزات و مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، جلالی مدیرکل امور صنایع سازمان برنامه و بودجه و صادقی از بانک مرکزی برگزار و از بنیانگذاران و پیشگامان استفاده از خدمات مشاوره سرمایه گذاری قدردانی شد.
تهران- ایرنا- معاون توسعه امور تولیدی سازمان برنامه و بودجه گفت: ریشه یابی دلایل مطالبات معوق بانک ها از گذشته تاکنون نشان می دهد این نهادهای مالی در بررسی طرح های توجیهی مالی، فنی و اقتصادی با دقت و تخصص کافی عمل نمی کنند.
مسئولان کانون پیش از ظهر سه شنبه 18 آبان ماه با اصحاب رسانه در نمایشگاه مطبوعات دیدار کردند.مهندس سیامک صمیمی دهکردی و هما سادات گوشه رییس و عضو شورای عالی و علیرضا کریم زاده دبیرکل کانون در این بازدید از غرفه خبرگزاری های ایرنا، مهر، تسنیم، ایسنا و ایلنا دیدار و با خبرنگاران این خبرگزاری ها پیرامون اهداف و مأموریت های کانون و نیز اهمیت فرهنگ سازی در زمینه استفاده از خدمات مشاوران سرمایه گذاری به منظور تخصیص بهینه منابع مالی گفتگو کردند.
ایرنا(جمعه 14 آبان)راهکار پیشنهادی یک تشکل برای خشکاندن فساد معوقه های بانکیاقتصاد آنلاین (جمعه 14 آبان)گزارش اقتصادآنلاین از نشست خبری کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی:امکان سنجی تسهیلات بانکی، معوق شدن مطالبات را کاهش می دهدکمتر از ۵ درصد از طرح های تسهیلاتی که توسط کانون مشاوران اعتباری امکان سنجی می شوند، تبدیل به مطالبات معوق می شود.مهر (جمعه 14 آبان)یک مقام مسئول بانکی خبرداد؛معوقات بانکی از زیرمجموعه‌های بانکها سردرآوردفارس (جمعه 14 آبان)در نشست خبری عنوان شدبازار سرمایه از توان کانون مشاوران بانکی و سرمایه گذاری بهره گیردایسنا (جمعه 14 آبان)دهکردی:اغلب معوقات مربوط به شرکت‌های وابسته به خود بانک‌ها…
صفحه1 از10

ورود اعضا