جمعه, 30 تیر 1396
اخبار کانون

اخبار کانون (101)

پانزدهمین جلسه کمیسیون ظرفیت سازی و توسعه بازار در محل کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی برگزار شد.
با توجه به برونسپاری مطالعات امکان سنجی طرح های کشاورزی از سوی این بانک، که پیشتر طی نامه شماره 806/402/52 مورخ 19/10/95 به کلیه شعبه های بانک کشاورزی در کلیه استان ها ابلاغ شده است،
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017) 26 الی 29 فروردین 1396 برابر با 15 الی 18 آپریل 2017، در نمایشگاه بین المللی تهران در حالی برگزار شد که به یک برند بین المللی تبدیل شده است.
تنی چند از مسئولین کانون با حضور در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از دکتر علی اصغر ابوالحسنی هستیانی به پاس خدمات وی در سمت معاون وقت بانک و بیمه وزارت اقتصاد و دارایی، قدردانی کردند.
در پی اصلاح سیستم و نرم افزار ارزیابی و رتبه بندی آن دسته از اعضای کانون که در یک یا چند رسته جدید فعالیت می کنند، کانون از شرکت های یاد شده خواست تا نسبت به ثبت اطلاعات و مشخصات طرح ها و قراردادها، مدارک و مجوز ها و سایر اطلاعات مرتبط با فعالیت آن شرکت ها در رسته های جدید، در سامانه رتبه بندی کانون اقدام کنند.
  صبح امروز با حضور دو تن از اعضای شورای عالی در دفتر معاونت اقتصادی و بانکی بانک پاسارگاد از زحمات و همراهی آقای محمدرضا حاجیان در زمان عضویت در هیأت عالی نظارت کانون، قدردانی شد.
اداره کل اعتبارات و هدایت سرمایه گذاری بانک کشاورزی، شعب این بانک را به رعایت ضوابط جاری بانک در زمینه برون سپاری طرح های امکان سنجی و استفاده از خدمات شرکت های مجاز ( مشاوران عضو کانون ) موظف کرد.
مجمع عمومی عادی سالانه کانون که به دعوت رییس شورای عالی روز یکشنبه 24 بهمن ماه تشکیل شد عملکرد نخستین سال فعالیت شورای عالی چهارم ( دوره منتهی به پایان آذرماه 95 ) را تأیید و برنامه و بودجه پیشنهادی برای سال 96 را تصویب کرد.
  افخمي مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : اندیشه جهانی و نوآوری در کار دو عامل اصلی موفقیت شرکت های مشاوره ای بزرگ جهان است و رعايت و به كار بردن اين دو عامل موفقيت و روند رو به رشد شركتهاي مشاوره اي را تضمين مي كند.
به مناسبت آغاز دهمین سالگرد تأسیس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی جشن همراهان تحول(جهت) با حضور دکتر سید حمید پورمحمدی معاون توسعه امور تولیدی سازمان برنامه و بودجه، مهندس علی اشرف افخمی و حسین عسگری مدیرعامل و عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن، مهندس احمد پورفلاح مشاور عالی اتاق ایران، دکتر شیروی و حبیبی مدیرکل دفتر ماشین آلات و تجهیزات و مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، جلالی مدیرکل امور صنایع سازمان برنامه و بودجه و صادقی از بانک مرکزی برگزار و از بنیانگذاران و پیشگامان استفاده از خدمات مشاوره سرمایه گذاری قدردانی شد.
صفحه1 از11

ورود اعضا