سه شنبه, 28 دی 1395
تاپ نیوز

تاپ نیوز (457)

در حالی که صورتهای مالی جدید منتشر شده بانک‌ها حاکی از تعدیل زیان‌های سنگین این موسسات است، مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری خبر داد بانک مرکزی با چشم پوشی از انجام برخی اصلاحات به بانک‌ها برای شفاف سازی تا پایان سال ۹۵ مهلت داده است.
تهران- ایرنا- معاون ارزی و امور بین الملل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه پس از برجام روابط بین الملل شبکه بانکی رو به بهبود است، گفت: البته در مسیر کار برخی موانع فنی، تجاری و سیاسی وجود دارد.
تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی مهار تورم را از دستاوردهای استقلال نهاد سیاست گذار پولی عنوان کرد و گفت: آزادی عمل در پیگیری هدف ثبات قیمت ها (تورم پایین و باثبات) و ثبات مالی با استفاده از ابزارهای پولی، از ابزارهای مهم استقلال این نهاد به شمار می رود.
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بر ضرورت پوست اندازی در نظام بانکی تاکید کرد و گفت: برخی روش‌ها در نظام بانکداری قدیمی است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اذعان کرد حجم بدهی‌های دولت به شبکه بانکی افزایش یافته است.
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک سپه از گشایش اعتبار یک میلیارد دلاری برای بزرگترین طرح سندیکایی نظام بانکی کشور خبر داد و گفت: با گذشت نزدیک به یک سال از اجرای برجام، زمینه برای انجام فعالیت های بزرگ ارزی در کشور فراهم شده است.
تهران- ایرنا - بانک مرکزی در بخشنامه ای بانک ها را مکلف کرد به منظور آگاهی مشتریان، نسخه ای از قراردادهای منعقده با مشتریان را پس از انعقاد و امضای به آنها تحویل دهند.بانک ها ملزم به ارایه یک نسخه از قراردادها به مشتریان هستند
دهلی نو-ایرنا- شماری از تجار و فعالان اقتصادی شرکت کننده در همایش فرصت های اقتصادی ایران و هند در دهلی نو،مشکلات نقل و انتقال پول را از موانع اصلی گسترش روابط تجاری و بازرگانی بین 2 کشور دانستند.
تهران - ایرنا - بانک ملی ایران اعلام کرد که امکان ارسال حواله ارزی اشخاص به خارج از کشور در این بانک فراهم شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت دریافت کنندگان وام ۱۶ هزار میلیاردی بسته خروج از رکود از پرداخت وام فقط ۱۲ درصد از صنایع تهران خبر داد.
صفحه1 از46

ورود اعضا