دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396
تاپ نیوز

تاپ نیوز (487)

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور انتقاد بدون پشتوانه از دولت را سیاه نمایی توصیف کرد و گفت: 29 هزار میلیارد تومان برای افزایش سرمایه از سوی دولت به بانک ها تزریق شده است.
تهران- ایرنا- قائم‌مقام وزیر نیرو در امور بین الملل در دیدار با فعالان بخش آب گفت: این وزارتخانه آماده است اگر بخش خصوصی برای تهیه ضمانتنامه‌های مالی در خارج از کشور با مشکل روبرو شود، به حمایت از آنها بپردازد.
مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی گفت: با توجه به‌سرعت گرفتن کارها در مورد موسسه کاسپین تا آخر خرداد مشکل سپرده گزاران حل می‌شود، همچنین موسسه‌ای که بانام آرمان فعالیت می‌کند غیرمجاز است.
دولت از محل درآمد تسعیر دارایی‌های ارزی بیش از ۲۴هزار میلیارد تومان صرف افزایش سرمایه بانک‌های دولتی و ۱۳هزار و ۱۳۰میلیارد تومان تسویه بدهی خود به بانک‌های دولتی کرد.
آبادان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به اعلام شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، کمیسیون اقتصادی مجلس برنامه جامعی در بخش‌های گسترده تدوین کرده که اصلاح نظام بانکی از این موارد است که تا تیرماه جاری به صحن علنی می رود.پور ابراهیمی:طرح اصلاح قانون نظام بانکی تا تابستان به صحن علنی ارائه می‌شودبه گزارش ایرنا محمدرضا پورابراهیمی شامگاه پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات اقتصادی شهرهای آبادان و خرمشهر با حضور فعالان اقتصادی این دو شهر و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: سال گذشته بحث اصلاح نظام ساختار بانکی در کمیسیون اقتصادی…
کوالالامپور- ایرنا - قائم مقام بانک مرکزی روز سه شنبه ارزش سپرده ها و تسهیلات 35 بانک و موسسه اعتباری ایران را 609 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت که بانک مرکزی ایران آمادگی کامل دارد از مشاوره و کمک متخصصین امر در خصوص انتشار ابزارهای مالی اسلامی برای پیاده سازی سیاست های پولی و مالی در ایران استفاده کند.
تهران - ایرنا - بانک مرکزی با هدف اطلاع و بهره‌مندی بموقع کارشناسان، فعالان اقتصادی، دانشجویان و عموم مردم از آمارهای اقتصادی، تقویم زمانی انتشار آمارهای اقتصادی خود را برای سال 96 منتشر کرد.
تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر افزایش مراودات پارلمانی با بنگلادش ابراز امیدواری کرد با تقویت همکاری های بانکی شاهد تسریع در روند تعاملات اقتصادی و تجاری دو طرف باشیم.
تهران- ایرنا- حال و روز نظام بانکی ایران در سال 1395 را می توان در تداوم تنگنای اعتباری بانک ها، تلاش بانک مرکزی برای افزایش نظارت ها و سخت گیری برای پیوستن به نظام بین الملل خلاصه کرد.
رئیس کل بانک مرکزی سال ۱۳۹۵ را سال توفیقات و دستاوردهای قابل ملاحظه‌ در حوزه های مختلف سیاستگذاری پولی، بانکی و ارزی دانست.
صفحه1 از49

ورود اعضا