فراخوان حضور مشترک کانون با اعضاء در دوازدهمين نمايشگاه بورس و بانک

تاریخ انتشار : 1397/11/28

به آگاهي اعضاي محترم کانون مي رساند کانون بنا دارد در دوازدهمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه ( 2 تا 5 ارديبهشت 98 ) حضوري مؤثر تر از سال هاي پيش داشته باشد و با برگزاري کلاسهاي کاربردي جمع بيشتري از علاقه مندان آشنايي با خدمات و ظرفيت هاي کانون را به غرفه جلب کند.

ما بر اين باوريم که با توجه به افزايش رسته هاي مصوب و گرايش هاي تخصصي اعضاء که طبعا طيف وسيع تري از نيازمندان به استفاده از خدمات کانون را شامل خواهد شد و البته حضور شرکت هاي عضو علاقه مند به مشارکت در غرفه کانون، قادر خواهيم بود کانون را در سطح گسترده تري معرفي و مشتريان بالقوه براي بهره مندي از خدمات مشاوران در رسته هاي مربوط را جذب و وصل کنيم.

همچنين با توجه به پيش بيني مشارکت قوي تر اعضاء با کانون در اين نمايشگاه، فضاي بزرگتري را تمهيد کرده ايم تا بتوانيم ضمن در اختيار داشتن فضاي مناسب برگزاري کلاس هاي کاربردي، فضاي بيشتري را نيز به اعضايي که در غرفه مشترک در کنار ما خواهند بود اختصاص دهيم.  

بدين وسيله از شرکت هاي عضو محترم دعوت مي کنيم هرچه سريع تر مراتب آمادگي خود را براي مشارکت به طور کتبي اعلام فرمايند. بديهي است که همانند سال هاي گذشته تلاش کانون بر حداقل هزينه و حداکثر امکان بهره برداري عملي متوجه خواهد بود و جزئيات ديگر در اطلاعيه هاي بعدي به آگاهي خواهد رسيد.