تشکر رييس شوراي عالي از شرکت کنندگان در مجمع و درخواست انجام تعدات

تاریخ انتشار : 1398/02/24

رييس شوراي عالي از حضور اعضاي محترم در مجمع عمومي عادي سالانه کانون سپاسگزاري کرد و گفت :  کانون در نخستين ماه بهار امسال با حضور اعضاي محترم حاضر در مجمع عمومي، دلگرمي بيشتري براي ادامه کار يافت و با بهره­مندي از آراي راهگشاي تک تک اعضاي حاضر، مسير آينده خود را پيدا کرد و با اطمينان افزونتر پاي در راه اجراي برنامه­هاي مصوب مجمع محترم نهاد.

متن نامه دکتر حميد رضا حقيقت پژوه به اعضاي کانون به شرح زير است:

همکار گرانقدر

سرکار خانم / جناب آقاي

موضوع درخواست انجام تعهدات مالي مربوطه

با سلام

کانون در نخستين ماه بهار امسال با حضور جناب عالي و ساير اعضاي محترم حاضر در مجمع عمومي، دلگرمي بيشتري براي ادامه کار يافت و با بهره­مندي از آراي راهگشاي تک تک اعضاي حاضر، مسير آينده خود را پيدا کرد و با اطمينان افزونتر پاي در راه اجراي برنامه­هاي مصوب مجمع محترم نهاد.

اين که مجمع عمومي به همت اعضاي حاضر، در نخستين دقايق، حد نصاب لازم را حاصل کرد، جاي سپاس بسيار دارد و اميد است نمايندگان شما در شوراي عالي و همکارانتان در دبيرخانه، همواره از ديدگاه­هاي نقادانه و رهنمودهاي سازنده شما بهره­مند باشند و در حرکت اين نهاد به سوي تحقق اهداف تعيين شده و اجراي برنامه­هاي مصوب مجمع محترم، از آنها بهره گيرند.

تأييد عملکرد شوراي عالي دردوره منتهي به 30 آذرماه 97  ( در مجمع عمومي 21 فروردين امسال) و تصويب برنامه و بودجه سال 98 در فضايي گرم و صميمي، نشان از يکپارچگي اراده تک تک اعضاي آن در توفيقات پيوسته اين نهاد داشت و دارد و همين تأييد وظيفه همکاران شما را در کانون دوچندان مي­سازد تا در سال جاري با دستهايي پُرتر از گذشته در خدمتتان باشند.

همچنين اميدواريم آن دسته از اعضاي محترم که به دلايل مختلف موفق به حضور نشده و خدمتگزاران خود در کانون را از ديدگاه­هاي ارزنده خويش محروم فرمودند، اهتمام بيشتري براي حضور در نشست­هاي مختلف بعدي اعم از هم انديشي­ها، همايش­ها و مجامع فرموده و با تسري روحيه کانون مداري به تمامي اعضاء ، شاهد بالندگي روزافزون کانون و گام­هاي استوارتر و مؤثرتر در تحقق برنامه­هاي مصوب مجمع محترم باشيم.

در پايان خواهشمند است با تسويه حساب با کانون، ما را در اجراي برنامه­هاي مورد نظر مجمع ياري فرموده و از اينکه تعهدات مالي خود را به موقع به انجام مي­رسانيد، بسيار سپاسگذاريم.

                                                                                                      

                                                                                                         حميد رضا حقيقت پژوه

توجه : تصوير نامه در بخش اسناد مرتبط در همين صفحه در دسترس مي باشد.